Bizi Arayın 0 (326) 471 30 29

Haberler

ilçemiz kurumlarına dezenfektan stadlarımızı yerleştirdik.

Koronavirüs salgınından korunmak ve yayılmasını engellemek amacıyla resmi kurumlarımıza ve halkımızın yoğunolduğu yerlere, ilçe pazarımıza dezenfektan stadlarımızı yerleştirdik.Halkımızın sağlığı için gece gündüz demeden çalışmamız devam etmekte.

DEVAMINI OKU
Yayladağı Apartman Girişleri Dezenfekte Edildi.

Dünyada hızla yayılan #Koronavirüs (Covid-19) tehlikesine karşı apartman girişlerinde, mahallelerimizde dezenfektan işlemi yapılmakta.Halkımızın sağlığını korumak adına gerekli tüm tedbirleri alıyoruz.

DEVAMINI OKU
ilçe Esnafına Maske Eldiven Dağıtımı

Koronavirüs salgınından korunmak ve yayılmasını engellemek amacıyla ilçemiz merkezinde bulunan esnaflarımıza maske ve eldiven dağıtımında bulunduk. Halkımızın sağlığı için gece gündüz demeden çalışmamız devam etmekte.

DEVAMINI OKU
30 Ağustos Zafer Bayramımızın 97. Yıl Kutlamaları

30 Ağustos Zafer Bayramımızın 97. Yıl KutlamalarıAtatürk anıtına çelenk sunum törenine katılarak, Büyük taarruzun 97. yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve minnetle andık. 30Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun.

DEVAMINI OKU
GELENEKSEL YAYLADAĞI ABA GÜREŞİ KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ

Yayladağı Belediye Başkanı Mustafa Sayın tarafından 46 günde yapımı tamamlanan ve güreş etkinliklerine hazır hale getirilen Devrent Tesisleri’nde bulunan Aba Güreşi Sahası’nda düzenlenen güreşlere sporcular ve güreş severler yoğun ilgi gösterdi. Türkiye’de eşi benzeri bulunmayan Aba Güreşi Sahas...

DEVAMINI OKU
Geleneksel Yayladağı Aba Güreşi Kültür ve Sanat Festivali

GELENEKSEL YAYLADAĞI ABA GÜREŞİ KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİHer yıl geleneksel olarak ve bu yıl 19’uncusu Yayladağı İlçesi’nde gerçekleştirilen “Yayladağı Aba Güreşi Kültür ve Sanat Festivali” muhteşem bir etkinlikle tamamlanırken, Yayladağı İlçesi’nde ilkleri gerçekleştirerek festival boyunca etkin...

DEVAMINI OKU
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ZİYARETİ

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında ilçe Kaymakamımız Sn. Ömer Faruk YÜCE, AK Parti İlçe başkanımız, Kurum amirlerimiz, Meclis üyelerimiz Muhtarlarımız, STK başkanlarımızla birlikte Yoncakaya mahallemizdeki 15 Temmuz şehidimiz Ahmet KARA ‘yı kabrinde Ziyaret edilerek şehitlerimizin r...

DEVAMINI OKU
YEŞİLTEPE VE KARACURUN MAHALLE ZİYARETİ

Yeşiltepe ve Karacurun mahallemizi ziyarette bulunduk. Mahalle muhtarımız ve mahalle halkımızla bir araya gelerek mahallemizde yapılması gerekenler hakında bilgi aldık.

DEVAMINI OKU